Breast Cancer Awareness

You are Beautiful


  • Pomóż nam podnosić świadomość!
  • Za każdą sprzedaną butelkę przekazujemy 20 PLN

Comprar ahora

Razem w walce z rakiem piersi!

Niezależnie od tego, czy doświadczyliśmy tego osobiście, czy nie – każda osoba na świecie w różny sposób spotkała się z tematem raka piersi. Statystyki pokazują, że 1 na 8 kobiet zachoruje na raka piersi w ciągu swojego życia, więc jest prawdopodobne, że 7 na 8 kobiet zna kogoś, kto go miał.
Smutna rzeczywistość jest taka, że ​​8 na 10 osób, u których zdiagnozowano raka piersi, nie miała tej choroby w rodzinie. Bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy zaczęli już teraz budować świadomość i dbać o profilaktykę w naszym codziennym życiu.
Aby uczcić Miesiąc Świadomości Raka Piersi, zdecydowaliśmy się wprowadzić limitowaną edycję butelki z różową wstążką i przekazać 20 PLN za każdą zakupioną butelkę organizacji non-profit Rak’n’Roll, która od lat wspiera osoby dotknięte chorobami onkologicznymi.
Butelkę zdobi różowa kokardka, międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi, a kupując ją – przekażesz darowiznę na szczytny cel, zadbasz o środowisko i rozpowszechnisz świadomość, dokądkolwiek się udasz ze swoją butelką!
Uwaga: rak piersi to choroba, która dotyka nie tylko kobiety – mogą na nią zachorować również mężczyźni, osoby transpłciowe, niebinarne. Dlatego tak ważne jest, aby o tym rozmawiać, ponieważ wszyscy możemy wspierać się w tej sprawie!

Kup butelkę Pink Ribbon Infuser Bottle i razem przekażmy darowiznę na ten cel!

Przekazujemy zebrane pieniądze Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie, która od lat pomaga godnie przechodzić chorobę nowotworową, żyć dobrze i z radością. Tworzą programy, które są odpowiedzią na luki w systemie a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówią o raku rzeczowo i odważnie, przełamują tabu, a przede wszystkim – dają energię do przejścia przez chorobę.