Metody płatności

Metody Płatności

Oferujemy następujące metody płatności. Po prostu wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że koszty wysyłki są częściowo uzależnione od wybranej metody płatności. Podane ceny produktów są cenami ostatecznymi i zawierają podatek VAT. W przypadku transportu transgranicznego, w indywidualnych przypadkach, mogą być naliczane opłaty dodatkowe (np. w przypadku nabycia wewnątrzwspólnotowego) i / lub inne opłaty (np. cło). Opłaty dodatkowe nie będą przekazane sprzedającemu, ale odpowiednim organom celnym i podatkowym. Powstałe koszty wysyłki nie są wliczone w cenę produktu i zawarte są w sekcji “koszty wysyłki”. Opcja wysyłki produktów wybierana jest osobno podczas procesu składania zamówienia, a koszty wysyłki ponosi osoba kupująca produkty.

Karty kredytowe

Płatność za pomocą kart Visa lub Mastercard.

Płatność we współpracy z firmą Klarna

Płatność za pomocą firmy Klarna: Płatność jest możliwa w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura zostanie wystawiona w dniu dostarczenia przesyłki. Aby sprawdzić warunki fakturowania kliknij tutaj.

PayPal

PayPal to szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności przez Internet.

Natychmiastowy transfer

Czuj się swobodnie podczas robienia zakupów przez Internet. Dzięki użyciu kodu PIN i TAN Twoje zakupy online są maksymalnie zabezpieczone. Natychmiastowa wysyłka jest możliwa dzięki potwierdzeniu transakcji w czasie rzeczywistym.

Przelew bankowy / Pzedpłata

Prosimy przelej końcową kwotę z faktury na następujące konto:

Nazwa konta: Fitvia GmbH
IBAN: PL59 10201026 0000110203067154
BIC: BPKOPLPWXXX
Numer konta: 0000110203067154
Numer rozliczeniowy: 10201026
Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA