Polityka prywatności

Uwaga: Nie wysyłamy produktów do Stanów Zjednoczonych!

Niniejsza Polityka Prywatności odnosi się do serwisu www.fitvia.pl i dotyczy wyłącznie informacji zebranych za pośrednictwem tej witryny internetowej. Polityka Prywatności porusza następujące kwestie:

  • Jakie dane osobowe są zbierane przez witrynę internetową, w jaki sposób są używane oraz gdzie mogą być udostępnione;
  • Dostępne opcje w odniesieniu do korzystania z Twoich danych osobowych;
  • Procedury bezpieczeństwa mające na celu ochronę nadużycia Twoich danych osobowych;
  • Jak skorygować wszelkie nieścisłości dotyczące Twoich danych osobowych.

Gromadzenie informacji, użycie i udostępnianie

Jesteśmy jedynymi właścicielami informacji zebranych na tej stronie. Mamy dostęp wyłącznie do informacji, które przekazujesz nam dobrowolnie poprzez e-mail lub inny bezpośredni kontakt z nami. Nie sprzedajemy ani nie wynajmujemy informacji osobom trzecim.

Będziemy korzystać z Twoich danych osobowych, aby odpowiedzieć na wiadomości od Ciebie, bez względu na ich treść. Nie będziemy udostępniać informacji o Tobie osobom trzecim spoza naszej firmy, poza koniecznością spełnienia Twojego żądania, np. wysyłki zamówienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z Tobą w przyszłości drogą elektroniczną, aby poinformować Cię o naszych produktach specjalnych, nowościach lub o zmianach dotyczących Polityki Prywatności. Jeżeli nie chcesz otrzymywać takich wiadomosci powiedz nam o tym.

Twój dostęp do informacji i kontrola nad nimi

Możesz zrezygnować z jakiegokolwiek kontaktu z nami w dowolnym momencie. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail lub telefonu podanego na naszej stronie internetowej aby:

  • Sprawdzić, jakie dane osobowe posiadamy na Twój temat, jeśli w ogóle;
  • Zmienić/poprawić swoje dany osobowe;
  • Usunąć swoje dane osobowe;
  • Wyrazić wszelkie obawy związane z używaniem Twoich danych osobowych.

Bezpieczeństwo

Podejmujemy wszelkie środki ostrożności w celu ochrony Twoich danych osobowych. Podczas przesyłania poufnych informacji za pośrednictwem witryny internetowej informacje są chronione zarówno w trybie online, jak i offline.

Wszelkie wrażliwe dane zbierane przez nas (np. dane karty kredytowej), są szyfrowane i przesyłane do nas w bezpieczny sposób. Możesz to sprawdzić, szukając ikony zamkniętej kłódki u dołu swojej przeglądarki internetowej lub sprawdzając, że na początku adresu strony internetowej znajduje się znacznik „https”.

Chociaż używamy szyfrowania w celu ochrony poufnych informacji przesyłanych online, chronimy również Twoje dane w trybie offline. Umożliwiamy dostęp do Twoich danych osobowych wyłącznie tym pracownikom, którzy potrzebują ich do wykonywania określonych czynności (na przykład rozliczeń lub obsługi klienta). Komputery / serwery, na których przechowujemy dane umożliwiające identyfikację użytkownika, są przechowywane w bezpiecznym środowisku.

Aktualizacje

Nasza Polityka Prywatności może co jakiś czas ulec zmianie, a wszystkie aktualizacje zostaną opublikowane na tej stronie.

Jeśli uważasz, że nie przestrzegamy niniejszej Polityki Prywatności, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej.